מאמרים

כיצד קורס פענוח ציורי ילדים יכול לשדרג את עבודתכם כמטפלים רגשיים?

קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים

קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים הוא לימודים בגדר חובה לכל מטפל ומטפלת שעובדים עם ילדים. פענוח ציורי ילדים הוא כלי רב עוצמה עבור מטפלים רגשיים, המאפשר להבין את עולמו הפנימי של הילד דרך יצירות האמנות שלו. המטפלים הרגשיים יכולים לזהות רגשות, מחשבות ודפוסים התנהגותיים דרך הציורים של הילדים, וכך להתאים את הטיפול בצורה מיטבית. במאמר זה נסקור את היתרונות של קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים ונציג את קורס הלימוד המומלץ של ד”ר מיקה קופלר.

ד”ר מיקה קופלר מציעה קורסים ייחודיים שמעניקים כלים מעשיים ומקצועיים לפענוח ציורי ילדים. קורסים אלו מכסים מגוון רחב של נושאים בתחום הפענוח, ומספקים למטפלים את הידע והביטחון הדרושים להצלחה בעבודתם.

יתרונות קורס פענוח ציורי ילדים

קורס פענוח ציורי ילדים מספק למטפלים הרגשיים כלים ושיטות להבין את העולם הרגשי של הילדים דרך הציורים שלהם. פענוח ואבחון יכול לעזור למטפלים לזהות בעיות רגשיות, פחדים וקשיים אחרים שאולי הילד לא יכול להביע במילים. זהו כלי חיוני בעבודה עם ילדים ומאפשר להרכיב תוכנית טיפולים מתאימה במצבי משבר, הפרעות תקשורת או ילדים שחוו טראומה. הטיפול בעזרת אבחון ציורים מאפשר לדייק את הכיוון הטיפולי, לקצר את משך המפגשים ולהוביל לתוצאה בדרך קלה ויעילה.

הקורס של ד”ר מיקה קופלר כולל מגוון רחב של נושאים שכיחים בילדות. ניתן ללמוד מה מסמלים צבעים, צורות וסמלים בציורי ילדים, להבין את הדינמיקה המשפחתית והחברתית של הילד דרך ציורי משפחה.

הכשרה מקצועית של מטפלים זו מאפשרת למטפלים להעמיק את הקשר הטיפולי עם הילד.

קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים

תכני הקורס של ד”ר מיקה קופלר

בקורס פענוח ציורים, מטפלים רגשיים לומדים מודל של ניתוח ציורים, תיאוריות בסיסיות שנשענות על מחקרים. הקורס מועבר בצורה מעשית וכולל דוגמאות של ציורים רבים. המשתתפים מונחים ומתרגלים בעזרת שיח את הציורים. כמו כן, המשתתפים בקורס מקבלים כלים מעשיים ליישום מיידי בעבודתם הקלינית.

בנוסף ללימוד התיאורטי, הקורס כולל גם תרגולים מעשיים שמסייעים למשתתפים לפתח מיומנויות פענוח מעמיקות. המשתתפים לומדים כיצד להשתמש במודלים של פענוח בנושאים מגוונים, כולל עבודה עם ילדים בגילאים שונים. זהו יתרון משמעותי המאפשר למטפלים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם ולשפר את האפקטיביות של הטיפול.

המלצות ותמיכה

בוגרי הקורסים של ד”ר מיקה קופלר מעידים על שינוי משמעותי ביכולת שלהם להבין ולעזור לילדים בטיפול רגשי. הקורסים לא רק מעניקים ידע מעמיק, אלא גם מאפשרים למטפלים לפתח ביטחון ביכולת הפענוח שלהם, דבר שמשפיע ישירות על הצלחת הטיפול. ד”ר מיקה קופלר מספקת תמיכה וליווי גם לאחר סיום הקורס, כך שהמטפלים יכולים להמשיך ולהתייעץ ולשפר את מיומנויותיהם.

המלצות חמות על הקורס והניסיון הרב של ד”ר קופלר בתחום פענוח ציורים תורמות למטפלים להצטרף לתוכנית ההכשרה. הקורס מהווה הזדמנות מצוינת למטפלים להרחיב את ידיעותיהם ולשפר את היכולת המקצועית טיפולית שלהם, תוך הבנת המורכבות בהתפתחות של ילדים. למגוון המלצות לחצו כאן.

קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים

בואו נסכם – קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים

קורס פענוח ציורי ילדים למטפלים רגשיים הוא כלי חשוב ומועיל עבור מטפלים רגשיים, מספק כלים מעשיים להבנת עולמם הפנימי של הילדים. הקורס מאפשר למטפלים לזהות רגשות, מחשבות ודפוסים התנהגותיים דרך ציורי ילדים ולהתאים את הטיפול בצורה מיטבית. ד”ר מיקה קופלר מציעה קורס מקיף ומעשי, המספק למטפלים ידע וביטחון, התפתחות אישית ומקצועית.

אם אתם מטפלים רגשיים המעוניינים לשפר את יכולות הפענוח שלכם ולהעמיק את הקשר עם הילדים המטופלים, קורס פענוח ציורים של ד”ר מיקה קופלר הוא הבחירה המושלמת עבורכם. הצטרפו עכשיו ותיהנו מכלים מעשיים ומקצועיים שיעניקו לכם יתרון משמעותי בעבודתכם.

צרו קשר עוד היום וד”ר מיקה קופלר תשמח לשוחח!

ד"ר מיקה קופלר | פענוח ציורי ילדים

דר' מיקה קופלר

בעלת תואר דוקטור בחינוך, מומחית לפענוח ציורים ומנתחת התנהגות, מלמדת אנשי חינוך שעובדים עם ילדים במערכת החינוך ואנשי מקצוע בתחום הטיפול הרגשי לילדים לזהות סימני מצוקה, תסכול, יכולות אישיות באמצעות קורס פענוח ציורים בזום.
דילוג לתוכן