המלצות

משוב על קורס לימודי פענוח ציורים בזום

לאורך השנים עבדתי עם תלמידים במסגרות של החינוך המיוחד. דווקא הם ,מתקשים פעמים רבות לשתף במילים ולהביע את התחושות והרגשות סביב דברים שהם עוברים. ואם הייתי עוברת את הקורס ״ פיענוח ציורי ילדים״ לפני שנים , אני בטוחה שיכולתי להיעזר בכלי החשוב הזה כדי להבין טוב יותר תלמידים ובעיקר את השקטים ביניהם. חבל מאוד שלא מלמדים את הקורס הזה במכללות להוראה. מבחינה אישית הקורס העשיר וחשף אותי לידע חדש. ואני משתפת בו את בנותיי ומתבוננת דרכו בנכדי.

שלומית אפרת

משוב אודות קורס פענוח ציורים בזום

היי דר' מיקה.. הקורס היה ממוקד וחשוב מאוד, לאנשי טיפול וחינוך! בחרתי ללמוד את הקורס אצלך בגלל שהקורס שהצגת בפני ממוקד ותמציתי. את מלמדת כל מה שצריך, להתבונן פשוט על הציור בעיניים חכמות יותר. בנוסף, הקורס נתן הסתכלות מעמיקה יותר ומקצועית, לראות ולהבין ציור בלי לפנות לאיש מקצוע אחר, אלא להבין בעצמי! לפתור דילמות, קשיים ממקום של הסתכלות אחרת על ילדים בסיכון במסגרת עבודתי או כאשר עולה קושי לגבי ילדים שמגיעים לטיפול. ממליצה מאוד להורים ולכל מי שרוצה להבין יותר ולהעמיק, למי שאוהב ציורי ילדים, ובמיוחד לאנשי טיפול.

שמרית רוזנברג

קורס פענוח ציורי ילדים

" קול האמת בציורי ילדים ", אכן, נפתח לי צוהר להסתכלות מנקודות מבט חדשות ונוספות לתוך נפשו של ילד, דוקטור מיקה קופלר - שיעורייך הועברו בצורה מקצועית, ומעמיקה, נעימה ואכפתית. הרחבת את הידע שלי. תודה על שיפור והעמקת ארגז הכלים המקצועי והאישי לדרכיי טיפול בילדים. פתחת בפניי עולם חדש אחר שונה על הסתכלות לתוך נפשו של ילד, על התנהגותו ומאווייו הכמוסים. היה לי מסע מרתק מרחיב אופקים, למדתי שפה חדשה שאינה ורבלית. הצלחתי בהדרכתך " לצאת מן הקופסה ". להביט על נפשם ודרך התנהגותם של ילדים בעזרת פענוח ציורים. מאחלת לך שתמשיכי להעביר את הידע הרחב שלך בפיענוח ציוריי ילדים לעוד רבים אחרים שעובדים עם ילדים, וכמובן גם להורים. בהוקרה והערכה,

לאה ברוך זקהיים

מכתב הערכה למרצה ד"ר מיקה קופלר

מבקשת להביע את הערכתי למרצה ד"ר מיקה קופלר, מרצה בקורס פענוח ציורי ילדים לסייעות בהיקף של 40 שעות. ד"ר מיקה קופלר, מרצה מקצועית, מעשירה, ייחודית בתחומה ובעלת ידע נרחב העבירה את הקורס בצורה מרתקת וחוויתית בצורה ראויה לשבח. המפגשים בקורס העשירו את עולמן המקצועי של המשתלמות, נגעו ישירות לעבודתן ותרמו להתפתחותן המקצועית. בעזרת ציורים הנגישה מיקה למשתלמות ידע וכלים דרכם ניתן ללמוד על עולמם הרגשי של ילדים. ד"ר מיקה קופלר מתאימה עצמה לקהל היעד ויוצרת קשרים טובים עם המשתלמות תוך שילוב ידע תיאורטי ויישום בשטח. ממליצה בחום על ד"ר מיקה קפלר כאדם וכמרצה ומאחלת לה הצלחה בכל תפקיד. בברכה אירית ישראלית מנהלת עתיד קרית מוצקין.

אירית ישראלית מנהלת מכללת עתיד קרית מוצקין

השתלמות לגננות וסייעות בחיפה

בשם צוות המחלקה לחינוך קדם יסודי, אני מוצאת לנכון לומר תודה והערכה על השתלמות איכותית, מקצועית ורלוונטית שהעברת לגננות וסייעות בחיפה. הגננות נחשפו לתיאוריות ומחקרים בתחום ציורי ילדים וקיבלו כלים להתבוננות מקצועית בעבודתם עם ילדים. ההשתלמות הועברה במתודות שונות שעוררו את סקרנותן של הגננות.

אוה לוי סגנית מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי

מכתב תודה והערכה

אנו רוצות להודות לך על השתתפותך ביום עיון "מוסיקה תנועה ואומנות בגיל הרך". הרצאתך "ציורי ילדים האם מדברים? הייתה מרתקת ניכר שאת עשירה בידע ובניסיון. פתחת בפני הסטודנטיות צוהר לעולם פענח ציורי ילדים, חשפת אותן לתיאוריות בתחום ולשפע דוגמאות וציורים. יישר כוח! בתקווה להמשך שיתופי פעולה בעתיד.

ד"ר אורה גייגר מכללת אוהלו בקצרין, ד"ר אביבה דן ראש החוג לגי הרך

פתחת לי צוהר להבנת נבכי הנפש של הילדים

מיקה יקרה תודה רבה על הרצאה מרתקת מקצועית ומדוייקת . פתחת לי צוהר להבנת נבכי הנפש של הילדים. העברת את המידע בצורה נעימה עיניינית מעניית ומובנת. אשריך שאת זוכה להתברך בגישה מקרבת ואוהבת . ולהגשים את עצמך . ניכר שהמניע שלך להפיץ את התורה מתוך אהבה לילדיםודאגה גדולה להייטיב ואפילו להציל את חסרי היישע. תבורכי על פועלך.

שרה ערבה

מרצה מרתקת ואוצרת ידע חשוב

מיקה את מרצה מרתקת נעים להקשיב לך את אוצרת ידע מקצועי חשוב שהלוואי שכל הצוותים החינוכיים היו נחשפים אליו ממליצה בחום על שירותיך גם כמפענחת ציורים וגם כמרצה

אילנית שביט

כשאחד מהמטופלים שלי צייר את משפחתו

כשאחד מהמטופלים שלי, ילד בן 7 צייר את משפחתו מייד פניתי אליך להתיעצות. תודה לך על שיחה מאד עניינית וממוקדת תודה לך על מקצועיות ידע והבנת הנושא תודה לך על כיוון פעולה ממליצה לכול המטפלים להשתמש בכלי הנפלא הזה -פיענוח ציורים שם הילד יגיד את מה שהוא לא אומר במילים.

זהרה לוין מטפלת בשיטת מוח אחד

ההרצאה ממולצת להורים וצוותי חינוך

הרצאה מאד חשובה ומעניינת על חשיבות הרגישות לנפש הילדים שהוריהם מתגרשים . לדר. מיקה קופלר יש נסיון וכלים לאבחן את מצבם הרגשי דרך ציורים. הרצאתה משלבת דוגמאות מעניינות לפיהן אפשר ללמוד על המצב ההתפתחותי של הילדים רגשותיהם והיחסים במשפחה בתוך המשפחה. ההרצאה ממולצת להורים , צוותי חינוך.

עופרה דוד פסיכותרפיה cbt

כמחנכת לגיל הרך, למדתי ממך המון

הרצאה מעניינת מאד, כמחנכת לגיל הרך, למדתי ממך המון כלים חשובים ומשמעותיים. הייתי ממליצה מאד להרחיב את הנושא במסגרת תכנית לימוד בתחום החינוך בכלל, ובגיל הרך בפרט. תודה רבה על המידע המעניין והחשוב!!!!!!!

גיטה אלמוג

גם אני השתתפתי בערב מעניין בהדרכתך

"גם אני השתתפתי בערב מעניין, בהרצאה: "הציור הזה הוא אני", ניתן ללמוד על הילד רבות מתוך פענוח ציורים ובהתאם לכך לטפל ולהדריך את המשפחה. אכן, ציורי ילדים מדברים ומשקפים את עולמם הפנימי של ילדים ואת התפתחותם. ניכר כי יש לך ניסיון רב במערכת החינוך, צברת ידע והתמקצעת בתחום הדרכת הורים בשילוב פיענוח ציורי ילדים. אני בטוחה שגננות והורי ילדי גן יהנו וייתרמו מהנושא. עלי והצליחי, אני ממליצה עליך בחום".

יהודית רון

מודה לך על הרצאה מרתקת ומעניינת

"מודה לך על הרצאה מרתקת ומעניינת, הראית לנו כיצד הציורים אכן מדברים על מצוקות, כאבים, קשיים ואיך ניתן לראות כישורים חברתיים בציורי ילדים. אני בהחלט אשמח לשמוע עוד ובטוחה שגם גננות ישמחו ללמוד ממך. כמו כן, בטוחה שתוכלי לעזור ולסייע לכל משפחה , להדריך הורים ולשפר למשפחות את איכות החיים".

מירה שחר

"ערב מעניין בהדרכתך…"

"השתתפתי אתמול בערב מעניין בהדרכתך, בנושא פיענוח ציורי ילדים מהפן החברתי. נוכחנו לראות שציורי ילדים אכן "מדברים", והמסרים שלהם עוברים בבירור כחוט השני מציור אחד למשנהו. מה שיפה בשיטת הייעוץ זו גישה משלבת הדרכת הורים ופיענוח ציורים, ניתן לעקוב אחר הציורים במשך תקופה ולראות בפועל את השינוי והשיפור שחל בתחומים שאנו מטפלים בהם, וגם לקבל ממך המלצות ספציפיות וממוקדות על המלצות מותאמות לילדים שלנו. השכלתך, ניסיונך והוותק שלך במערכת החינוך יחד עם גישה מעמיקה לנושא, מקנים לך את היכולת להיות יועצת, מאבחנת ומדריכה מצוינת. אמליץ עלייך בשמחה".

איריס סמליאן

ללמוד ולדעת שיטות אבחון תמיד עניינו אותי

ללמוד ולדעת שיטות אבחון תמיד עניינו אותי. אתמול השכלתי ולמדתי פן נוסף, אבחון ציורי ילדים. ההרצאה הייתה מאוד מקצועית ועניינית. רואים שאת יודעת איך לאבחן ולטפל בבעיות שילדים "מספרים" דרך הציורים. מאוד חשוב שכל הורה לילדים קטנים, גננות ומורות ילמדו לאבחן ציורי ילדים, כדי לעלות על בעיות שהילד חווה ולא מספר. ממליצה בחום!!!"

סיגלית בנבנישתי

נהניתי מכל רגע ללמוד אצלך

תודה לך מיקה יקרה. שמחתי על הזכות ללמוד ממך, ריתקת אותי , נהנתי מכל רגע, אשמח להישאר בקשר .

מיכל הולינס

פשוט מרתק….

פשוט מרתק. מיקה הזמינה אותנו להיכנס לעולם חדש ומעניין. העולם של הילדים שלנו. הראתה לנו בטעימה קטנה איך להסתכל על הציור של הילד. כעס, כאב, שימחה, סטרס, געגוע, ריחוק, אהבה, כל רגש הילד מביע דרך ציור. מיקה, ברורה כמו המורה הכי טובה שהיתה לי, ומסבירה לנו איך לפרש אותם ואיך להבין את הציורים. מאוד ממליץ להכיר את מיקה, להיעזר בה וגם לעזור לילדיכם דרכה!!! אישה נפלאה עם ידע ענק וזרועות פתוחות לרווחה!!! תודה מיקה!!!

שיינמן מריאנו

היה ערב מרתק

תודה ענקית למיקה קופלר על הרצאה מרתקת, "הסודות שיגלו לכם מה ילדים צריכים גם כשהם לא מדברים", היה מעניין, מלמד ומצחיק!! והשאיר טעם של עוד!!!! ממליצה לכל הורה לשמוע אותה כדי להבין יותר את ילדיהם!!

אריאלה מושב עבדון

הרצאה לקלינאיות תקשורת ומרפאות בעיסוק בדימונה

תודה רבה מיקה על המאמץ והנכונות להגיע אלינו למכון להתפתחות הילד בדימונה להרצאה, אין ספק שפתחת לנו צוהר לעולם ציורי הילדים. בהחלט עוררת אצלנו עניין להמשיך וללמוד את הנושא ולהרחיב את הפרספקטיבה שלנו ואת הכלים שבידינו בטיפול בילדים. נהנינו מאוד

אורית בן סימון קלינאית תקשורת

הייתי מרותקת לאורך כל ההרצאה

ראשית, אני חייבת לציין שהייתי מרותקת לאורך כל ההרצאה, הקשבתי לכל מילה וכמובן הפנמתי ואף לקחתי לעצמי את הטיפים הרלוונטיים לילדיי (שנתיים ואחת עשרה חודשים ובן שנה). כמו כן, כל כך שמחתי שאפשרת לאורך כל ההרצאה לשאול שאלות ולשתף את הקהל, זה לא מובן מאליו. העברת את התכנים בצורה ברורה, נעימה וכמובן פרקטית.

מרכז להורות משמעותית באשדוד, סיוון שדרות

חוות דעת על פיענוח ציורי תאומים

מיקה יקרה, תודה על חוות הדעת המקסימה והמעניינת 🙂 אכן קלעת ואין הרבה הפתעות! כמעט כל התכונות הן ממש מייצגות את האופי של כל אחד מהם. מדהים לקרוא, האם את כל זה את באמת למדה מהציורים עצמם? מרתק :)))

אריאלה בוגוד רונת

משוב על פיענוח ציורי תאומות

מיקה תודה רבה רבה ! אבחנתך לרב מדויקת ומרשימה!! זה מדהים כמה מידע אספת רק מציורים, שאפו! תודה על המחמאות הן באמת מדהימות אבל גם היכולת שלך לאבחן ולהבדיל ביניהם ! אני מודה לך על העבודה שהשקעת.

כוכי ויירמן

ילדים מציירים בכל העולם בית עם גג אדום

במסגרת יום השתלמות לפורום העוסקים עם נוער –עיריית נס ציונה הזמנו את ד"ר מיקה קופלר להרצאה מרתקת בנושא ציורי ילדים סביב מושג הבית ותפיסתו. מיקה נתנה לנו הצצה לעולם ושפה שלמה השופכת אור על עולמו הרגשי של הילד. ההרצאה אפשרה לנו להבין את עולמם בכלי נוסף , התבוננות אחרת ומאפשרת. אני חושבת שעוד אנשי מקצוע העובדים עם ילדים ונוער יוכלו בהחלט להתרם מעולם הידע העשיר שמביאה עמה מיקה למפגש.

ורד צברי-מזרחי מנהלת תוכנית "עיר ללא אלימות" נס ציונה

״…ההרצאה הועברה בדרך נעימה הייתה עניינית ואיכותית…״

ההרצאה הועברה בדרך נעימה הייתה עניינית ואיכותית, הזדהיתי עם הנושאים שהועלו, והסיטואציות מחיי היום יום עם ילדים" תודה למיקה!"

ענבל בן נתן

מיקה יקרה

מודה לך על הרצאה מרתקת ומעניינת, הראית לנו כיצד הציורים אכן מדברים על מצוקות, כאבים, קשיים ואיך ניתן לראות" כישורים חברתיים בציורי ילדים. אני בהחלט אשמח לשמוע עוד ובטוחה שגם גננות ישמחו ללמוד ממך. כמו כן, בטוחה שתוכלי לעזור ולסייע לכל משפחה , להדריך הורים ולשפר למשפחות את איכות החיים".

מירה שחר

חוות דעת על הרצאה להורים

ראשית, אני חייבת לציין שהייתי מרותקת לאורך כל ההרצאה, הקשבתי לכל מילה וכמובן הפנמתי ואף לקחתי לעצמי את הטיפים הרלוונטיים לילדיי (שנתיים ואחת עשרה חודשים ובן שנה). כמו כן, כל כך שמחתי שאפשרת לאורך כל ההרצאה לשאול שאלות ולשתף את הקהל, זה לא מובן מאליו. העברת את התכנים בצורה ברורה, נעימה וכמובן פרקטית.

סיון משדרות

היה ערב מרתק

תודה ענקית למיקה קופלר על הרצאה מרתקת בעבדון על פיענוח ציורי ילדים... היה מעניין, מלמד ומצחיק!! והשאיר טעם של עוד!!!! ממליצה לכל הורה לשמוע אותה כדי להבין יותר את ילדיהם!!

אריאלה מושב עבדון

לתיאום פגישת ייעוץ

אשמח לעזור להדריך וללוות
ניתן לשלוח כל שאלה באמצעות הטופס כאן למטה

דילוג לתוכן